شنبه - چهارشنبه 20:00 - 12:00 051-38444602 info@drmaryamrahmani.com

خدمات

آنچه ما در کلینیک ارائه می کنیم.
صفحه اصلی > خدمات من

خدماتی با کیفیت بالا و تائید شده

مطابق استانداردهای بین المللی که در طی دوره زمانی طولانی ای مورد استفاده من و همکاران من در کلینیک قرار گرفته است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

زیبایی

خدمات زیبایی که شامل بلیچینگ،طراحی لبخند واصلاح فرم دندانها و یا لثه ها و ترمیم های همرنگ دندانهای خلفی می باشد.شایان ذکر است که تمامی موارد گفته شده،در کلینیک دندانپزشکی دکتر مریم رحمانی با بالاترین کیفیت قابل اجرا می باشد.

ارتودنسی

ارتودنسی یک تخصص در دندان پزشکی می باشد که به انگلیسی(Orthodontics) گفته می شود که مشکلات بایت یعنی نامناسب بودن سطح تماس دندان های بالا و پایین با یکدیگر را اصلاح می نماید.

ایمپلنت

ایمپلنت دندان قطعه ای از جنس آلیاژ تیتانیوم و وانادیم و آلومینیوم است که بهترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته است.در کلینیک دندانپزشکی دکتر مریم رحمانی کاشت ایمپلنت با استفاده ازبهترین برندهای موجود قابل اجرا می باشد.

اطفال

مراجعه به دندان پزشک از زمان رویش اولین دندان شیری در دهان است لذا کودکان از زیر یک سالگی نیاز به مراجعه به دندان پزشکی دارند از طرفی پرکردن و یا عصب کشیدن دندان های مسئله دار شیری نیز جزء موارد لازم جهت مراجعه به دندان پزشک می باشد.

درمان ریشه

درمان ریشه دندان، خارج کردن عصب دندان، تمیز کردن داخل کانال دندان و پر کردن آن با مواد مخصوص می باشد. درمان ریشه به این دلیل انجام می شود که دندان فرد را حفظ کرده، بدون اینکه احساس درد و ناراحتی در حین خوردن غذا داشته باشد.

جراحی دندان عقل

به سومین دندان آسیا،دندان عقل گفته می شود.این دندان در قوس فکی قرار دارد و آخرین دندان دائمی است که در دهان رشد می کند. دندان عقل معمولا به صورت روییده، نیمه نهفته، نهفته یا ممکن است اصلا وجود نداشته باشد یا بیش از یک عدد در هر طرف دهان روییده شود.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

نجمه خدمتیسرپرست دپارتمان

در خبرنامه ما عضو شوید!

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.