شنبه - چهارشنبه 20:00 - 12:00 051-38444602 info@drmaryamrahmani.com

ایمپلنت

با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا
صفحه اصلی > خدمات > ایمپلنت
ایمپلنت

ایمپلنت

ایمپلنت دندان قطعه ای از جنس آلیاژ تیتانیوم و وانادیم و آلومینیوم است که بهترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته است.در کلینیک دندانپزشکی دکتر مریم رحمانی کاشت ایمپلنت با استفاده ازبهترین برندهای موجود قابل اجرا می باشد.

درمواردی که ریشه دندان کشیده شده است از ایمپلنت جهت جایگزینی یک پیچ فلزی داخل استخوان فک و سپس نصب یک روکش شبیه دندان برروی آن استفاده می شود.

به طور کلی، ایمپلنت دندان ممکن است برای شما مناسب باشد اگر:

 

یک یا چند دندان از دست رفته داشته باشید.

استخوان فکی داشته باشید که به رشد کامل رسیده باشد.

استخوان کافی برای محکم کردن ایمپلنت ها داشته باشید یا قادر به پیوند استخوان باشید.

بافت های دهانی سالم داشته باشید.

شرایط سلامتی ندارید که بر بهبود استخوان تأثیر بگذارد.

نمی توانند یا تمایلی به استفاده از دندان مصنوعی ندارند.

می خواهید گفتار خود را بهبود بخشید.

 

در حال حاضر بهترین و به روزترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته انجام ایمپلنت می باشد در کلینیک دندانپزشکی دکتر مریم رحمانی با آسودگی خاطر به  انجام این جراحی بپردازید.

سوالات متداول

هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟

هزینه کاشت دندان بسته به برند انتخابی و مواردی همچون نیاز به استفاده از پودر استخوان و نوع جراحی و ... متغیر است.برای اطلاع از قیمت های به روزبا ما تماس بگیرید.

طول عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟

 به صورت میانگین طول عمر ایمپلت یا (کاشت دندان ) 25 سال می باشد اما شرایطی از قبیل بهداشت دهانی،غذا و عادات جویدن،مهارت دندانپزشک،موقعیت قرارگیری ایمپلنت و موارد دیگر در کاهش یا افزایش طول عمر ایمپلنت تاثیر گذار خواهد بود.

ایمپلنت برای چه افرادی قابل انجام است؟

درمان ایمپلنت تقریبا برای اکثر افراد قابل انجام است در موارد خیلی نادری انجام این درمان غیر قابل انجام است در این میان افرادی که دارای بیماری های خاص هستند هم مجاز به انجام این عمل می باشند اما امکان موفقعیت این درمان در این افراد کمی پایین تر از افرادی با شرایط نرمال است.

کاشت ایمپلنت دندان چقدر دردناک است؟

میزان درد در افراد مختلف متفاوت است اما در حالت کلی اکثر افرادی که جراحی ایمپلنت را انجام داده اند پس از جراحی اذعان کرده اند که میزان درد جراحی ناشی از ایمپلنت بسیار کمتر از تصورات آنها بوده است.اگر دستور العمل های دندانپزشک پس از انجام جراحی را دنبال کنید و آنتی بیوتیک ها و داروهای لازم را مصرف نمایید حداقل میزان ناراحتی را تجربه خواهید کرد.

رزرو زمان ویزیت

کارشناسان ما حداکثر تا 24 ساعت بعد از رزرو با شما تماس خواهند گرفت.

لطفا ابتدا فرم زیر رو پر کنید و در قسمت توضیحات مفصلا مشکل خود را شرح دهید. بعد از تماس همکاران ما با شما زمان ویزیت قطعی شما اعلام خواهد شد. در ضمن توجه داشته باشید تا قبل از پرداخت هزینه زمان رزرو شده قطعی نخواهد بود.


آدرس کلینیک

مشهد - بلوار کلاهدوز - نبش کلاهدوز 13 - پلاک 44 - واحد 1

051-38444602
09365618583
info@drmaryamrahmani.com

ساعت کاری

شنبه - چهارشنبه20:00 - 12:00