شنبه - چهارشنبه 20:00 - 12:00 051-38444602 info@drmaryamrahmani.com

زیبایی

با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا
زیبایی

زیبایی

خدمات زیبایی که شامل بلیچینگ،طراحی لبخند واصلاح فرم دندانها و یا لثه ها و ترمیم های همرنگ دندانهای خلفی می باشد.شایان ذکر است که تمامی موارد گفته شده،در کلینیک دندانپزشکی دکتر مریم رحمانی با بالاترین کیفیت قابل اجرا می باشد.

بلیچینگ:

بلیچینگ یا سفید کردن دندانها جهت سفید کردن تک دندان یا همه دندانها بصورت office (در مطب) با مواد قوی تر و یا home (در منزل) با مواد ضعیف تر می باشد.

 

طراحی لبخند:

پس از فتوگرافی،عکس های مراجعان در نرم افزار های ویژه طراحی لبخند ارزیابی شده و لبخند مناسب با صورت هرفرد به صورت اختصاصی طراحی می گردد و سپس براساس طراحی صورت گرفته براساس فرم و شکل دندانها تصمیم گیری می شود.

 

اصلاح فرم دندانها:

 

براساس آنالیز و درمان های صورت گرفته قبلی در هر دندان،درمان های مورد نیاز پیشنهاد می گردد به عنوان مثال روکش کامل (PFM یا PFZ) و یا ونیر های کامپوزیتی و پرسلنی (چینی) هم می توانند گزینه های بعدی باشند.

 

جراحی لثه:

براساس آنالیز صورت گرفته ممکن است نیاز به اصلاح ارتفاع دندانها باشد.جراحی لثه در این موارد استفاده می شود که می تواند به وسیله لیزر یا سایر روش های متداول صورت گیرد.

گاهی تغییر رنگ لثه های تیره نیز به وسیله لیزر یا سایر روش ها قابل انجام است.

 

ترمیم:

در گذشته اکثر ترمیم ها به وسیله آمالگام که ماده ای تیره رنگ است انجام می شد،اما اکنون این ترمیم ها به وسیله مواد همرنگ و در فرم آناتومیک کاملا مشابه دندان قابل انجام است.

سوالات متداول

ماندگاری بلیچینگ تا چه زمانی است؟

مدت زمان ماندگاری نتایج بلیچینگ دندان تا حدی به نوع ماده سفید کننده ای که دندانپزشک زیبایی شما استفاده می کند دارد از آنجایی که طیف گسترده ای از گزینه های سفید کننده وجود دارد، نتایج متوسط ​​بلیچینگ دندان می تواند بین شش ماه تا سه سال باقی بماند.اما این مدت زمان بستگی به مراقب های هر فردبعد از انجام بلیچینگ هم دارد.

تفاوت لمینیت و کامپوزیت چیست؟

لمینیت و کامپوزیت هردو درمان زیبایی محسوب می شوند،در کامپوزیت مواد بر روی دندان فرد باند می شود و در لمینیت روکش های چینی مناسب برای هرفرد طراحی می شود که روی دندان قرار می گیرد.

لزوم انجام جراحی لثه در درمان های زیبایی چیست؟

در اقدمات زیبایی علت انجام جراحی لثه بستگی به موارد متعددی دارد مثل دفن شدن قسمت زیادی از دندان زیر لثه و.. که بنا به تشخیص پزشک انجام می گیرد.

آیا انجام بیلیچینگ باعث آسیب به دندان ها خواهد شد؟

خیر، انجام بلیچینگ مطلقا باعث هیچ گونه آسییبی به دندان ها نخواهد شد.

رزرو زمان ویزیت

کارشناسان ما حداکثر تا 24 ساعت بعد از رزرو با شما تماس خواهند گرفت.

لطفا ابتدا فرم زیر رو پر کنید و در قسمت توضیحات مفصلا مشکل خود را شرح دهید. بعد از تماس همکاران ما با شما زمان ویزیت قطعی شما اعلام خواهد شد. در ضمن توجه داشته باشید تا قبل از پرداخت هزینه زمان رزرو شده قطعی نخواهد بود.


آدرس کلینیک

مشهد - بلوار کلاهدوز - نبش کلاهدوز 13 - پلاک 44 - واحد 1

051-38444602
09365618583
info@drmaryamrahmani.com

ساعت کاری

شنبه - چهارشنبه20:00 - 12:00